logo

ایران ریکاوری

بزرگترین و مجهزترین مرکز ریکاوری اطلاعات

info@iranrecovery.com
02188894842
 

خدمات

بازیابی اطلاعات هارد دیسک

بازیابی اطلاعات هارد به فرآیندی گفته می شود که طی آن اطلاعات هارد دیسک های خراب ،اطلاعــات از دست رفـــته ، بازیابی و ریکاوری می شود که به دانش و تکنولوژی پیشرفته ای نیازمند است. تخصـص و تکنیک های یک متخصص بازیابی اطلاعات به شــدت مهــم است چرا که تکنیک های یک متخصص بــه همراه بهره مندی از تکنولوژی ، ابزار آلات ، دستگاه بازیابی اطلاعات تعمیر هارد دیسک تنها عامل موفقـــیت برای استخراج دیتا و اطلاعات یک هارد خراب یا سوخته است.

تعمیر هارد دیسک

ما تمام ابزار آلات و دستگاه های پیشرفته را فراهم کرده ایم تا بتوانیم راندمان بالایی در تعمیر و ریکاوری هارد دیسک ها داشته باشیم. لازمه یک کار خوب ، ابزار خوب است . از تجهیزات ما می توان به دستگاه قدرتمند PC3000 Express روسی ، DeepSpar آمریکایی و MRT PRO اشاره کرد. اما نکته این جاست که ابزار فقط حکم یک ابزار را دارد و لازمه کار با ابزار حرفه ای ، تخصص حرفه ای است. صرفا داشتن دستگاه های بروز نمی تواند کمکی به تعمیر یا ریکاوری هارد دیسک ها کند چرا که تخصص فاکتور فوق العاده اساسی است.

تعمیر هارد اکسترنال

امروزه بدلیل حجم بالای اطلاعات و نیز لزوم دسترسی سریع به اطلاعات ، مصرف کنندگان را بیشتر به سمت هارد های اکسترنال هدایت می کند. به طوری که طبق آمارهای رسمی از فروشندگان معتبر دنیا فروش هارد های اکسترنال نسبت به هاردهای اینترنال در سال ۲۰۱۸ دو برابر سال ۲۰۱۷ بوده است.هارد های اکسترنال WD خیلی در کنار کارایی و سرعت بالایی که دارند دچار خرابی های زیادی می شوند.

ریکاوری هارد

حجم بالای اطلاعات دیجیتالی و همچنین نیاز به اطلاعات در هر زمان و مکانی شما را ملزم به خرید انواع هارد دیسک های اکسترنال و اینترنال می کند. با این که این نوع رسانه های ذخیره سازی کمک های شایانی در سرعت و همچنین امکان دسترسی سریع به اطلاعات را فراهم کرده اما مشکلاتی نیز دارند که در بعضی از مواقع شما را از خرید این هارد دیسک ها پشیمان می کند و همچنین باعث نگرانی های شدیدی در مورد اطلاعاتتان می کند ، احتمالا الان در نتیجه جستجوهایی در رابطه به خرابی هارد دیسک خود به این مطلب رسیده اید.اما با وجود متخصصان مرکز ما دیگر جای نگرانی نیست.

0